Tokio Hotel

Vítejte na stránkách Tokio Hotel.

Bad boys

Bad boys 1

„Bille, Bille vedu ti spolubydlícího“ ozývalo se chodbou a za několik okamžiků se dveře do Billovy cely otevřely. Bill jen protočil oči a posadil se na posteli.

„Taky tě zdravim Karlosi“ zašklebil se na mladého policistu ve stejném věku, jako byl Bill. Čili 23 let.

„To už nemaji ostatní na co uzavírat sázky, že mi sem zas někoho vedeš?“ zatvářil se Bill znuděně.

„Ne Bille, věř mi. Tentokrát to bude v pohodě“ udělal Karlos několik kroků mezi dveře Billovy cely.

„No to si říkal i posledně, ale tak sem s nim“ povzdychl si Bill a čekal koho mu Karlos přivedl. Karlos se na Billa jen pousmál a vešel do cely. Za ním poslušně kráčel dredatý kluk a díval se do země. Nebyl nijak nadšený z toho co slyšel. Pochopil, že dotyční Bill o něj vůbec nestojí, že by nejraději byl v cele sám. Bill se zvedl z postele a došel k němu.

„Já jsem Bill“ podal mu ruku a usmál se na něj. Rozhodl se Karlosovi důvěřovat. Sice mu důvěřoval pokaždé, ale tentokrát to třeba bude opravdu v pohodě.

„Tom“ zvedl k němu příchozí hlavu, potřásl si s ním rukou a úsměv mu opětoval. Tenhle Bill mu byl povědomí, ale nemohl si vzpomenout, kde ho viděl.

„Takže Tome“ otočil se na něj Karlos „vězeňský řád si slyšel a s tím ostatním tě obeznámí Bill. Věřim že problémy nebudou.“ Tom jenom přikývl a krabici s věcmi co dostal položil na zem.

„Jo Bille“ otočil se ještě mezi dveřmi Karlos a pomalu se vracel. „už ti přišly ty časáky a cigára“ vyndal z vnitřní kapsy své bundy velkou obálku a podal ji Billovi. Čekal, až si Bill překontroluje obsah.

„Ty vole Karlosy, už sis teda za tu dobu co tu jsem mohl zapamatovat, že ty porno časáky nejsou pro mě, ale pro Michaela“ zašklebil se Bill a několik časopisů mu vrátil. Karlos se jen zasmál.

„Já to vim. Já jen kdyby sis to třeba někdy rozmyslel“ mrknul na Billa. Věděl, že Bill na tohle není, jen ho popichoval.

„Ty jsi vážně kretén Karlovi, raději už vypadni“ zasmál se Bill a s časopisama se zase posadil na postel. Tom tam jen stál a nevěřícně koukal z jednoho na druhého. Nevěřil vlastním uším.

„No jasně. Tak zatím kluci a žádný problémy jasný“ pohrozil prstem Karlos a odešel.

„Ehm, on nás nezamkl?“ otočil se Tom po chvíli tupého zírání na dveře směrem k Billovi.

„Proč by nás zamykal? Ještě není večerka“ zvedl k němu Bill hlavu. „koukám, že máš taky zkreslený představy o vězení, jako jsem měl já“ pousmál se na Toma, když viděl, že je v rozpacích a cítí se jako magor.

„Jsem ve vězení prvně“ posadil se Tom na volnou postel.

„To já taky“ odložil Bill časopisy a zadíval se na něj. „Na kolik to máš?“ zeptal se Toma a zapálil si jednu cigaretu z nové krabičky od Karose.

„Půl roku“ pronesl otráveně Tom a kouknul na Billa. „a ty?“

Bill se jen pousmál a hodil krabičku po Tomovi, aby si taky zapálil. Ten to s poděkování udělal.

„Já to měl na rok a jsem tu už půl roku“ Tom jenom přikývl.

„A to jako takhle normálně vycházíš s poldama?“ zeptal se rozpačitě. Bill se jen usmál.

„Ne, jen s Karlosem. Ale s ostatníma taky v pohodě. Karlos je v našem věku, tak má docela pochopení. Tak tady nejsme na déčku, takže cajk“ osvětlil Bill situaci s ledovým klidem a dál potahoval ze své cigarety. Tom se na něj nechápavě zadíval. „Na déčku?“ Bill jenom přikývl.

„Jo, v budově D. Tam jsou násilníci, takže logicky ti tam takovej vegáč nemaj“ ušklíbl se Bill. „Za co tu vlastně jsi?“ podíval se zvědavě na Toma. Bylo mu jansé, že to bude nějaká výtržnost, jako u všech tady. Tom típnul cigáro a popelník šoupl blíž k Billovi.

„Za výtržnictví“ protočil oči a zadíval se na spolubydlícího „a ty?“ Bill se jenom zasmál.

„NO jak mi řekl soudce, už ho nebaví na mě každou chvíli koukat a dávat mi veřejný práce, který stejně nikdy nesplnim. Ale teď to poslední bylo za krádež.“ Pokrčil ledabyle rameny a taky dokouřil. Tom se upřímně zasmál.

„Tak to jsme dva co byli v soudní síni častěji jak doma“

„Takže taky syn ulice?“ usmál se Bill a Tom jenom přikývl. Najednou se mu rozzářily oči.

„Já už vim odkud tě znám“ kouknul na Billa. Bill na něj zaraženě kouknul

„Ty mě znáš?“ pozvedl tázavě obočí.

„Jo. Ty jsi od B.Bho z bandy“ zadíval se Tom na Billa ještě pozorněji. Bill jen s úsměvem přikývl.

„Ty znáš B.Bho?“

„A kdo ne. Má nejlepší holky ve městě. Všichni ho znaj“ zasmál se Tom.

„To je pravda. Ale já si tě fakt nevybavuju. Jako sorry na tváře mám paměť, ale tebe jsem určitě neviděl“ kouknul se Bill omluvně na Toma.

„No já tě viděl jen jednou, když jsem přišel za B.B., ale ty jsi měl zrovna na pilno. Neviděl si nikoho“ zakřenil se Tom. Bill na něj nechápavě kouknul.

„No zrovna ti ho jedna z B.B. holek kouřila“ vysvětlil Tom a potutelně se usmál. Bill blaženě přivřel oči a usmál se.

„Klárka. Ta to pusinkou umí. Je to kuřácká bohyně“ rozplýval se Bill při vzpomínce na Klářinu dovednost.

„Tak to já neivim“ pokrčil Tom rameny a začal se hrabat v krabici s věcma. Bill se zády opřel o stěnu, ruce si položil na pokrčená kolena a sledoval ho.

„Neříkej mi, že si jí nezkusil? Je po ní poptávka jako kráva. Ale pravda, taky si připlatíš“ podotkl  Bill. Tom se pousmál a zvedl k němu hlavu.

„Já jsem chtěl vždycky Yvette. S tou to bylo dokonalý“ vysvětlil Tom. Bill jenom přikývl.

„Nevim jaká je v posteli, nikdy jsem s ní nebyl, ale je to dobrá holka. Vždycky dobře pokecáme“ mrknul na Toma a znovu se začal prohrabávat v časopisech.

„Zajímáš se o hudbu?“ zeptal se Tom a mrknul po časopisech.

„No jo. Miluju hudbu“ přikývl Bill.

„To já taky“ usmál se Tom.

„Klidně si to pročti“ posunul k němu Bill několik časopisů a opět se natáhl po krabičce cigaret. „Na cigára se neptej a klidně si ber“ postrčil k němu i krabičku. Cítil, že tentokrát to bude v pohodě a Tom mu byl hodně sympatický.

„Dík“ vzal si od něj Tom krabičku a zapálil si taky.

Žádné komentáře