Tokio Hotel

Vítejte na stránkách Tokio Hotel.

Bad boys

Bad boys 5

Tom ještě pořád visel očima v místě, kde ještě před chvílí byla Billova odhalená kůže. Jenom naprázdno polykal a snažil se pochopit sám sebe. Nikdy se v přítomnosti kluka necítil nesvůj, ale tohle bylo něco zcela jiného. Nechápal to. V hlavě mu neustále běhala myšlenka, jestli se přeci jen se svou orientací nesekl. Ale to nemohl. Holky ho přitahovali. Konkrétně z Yvette od B.B. byl vždycky na větvi. Ale tenhle černovlasý klučina, který stál naproti němu a propaloval ho čokoládovýma očima, mu dokázal udělat v hlavě obrovský zmatek.

„Tome..“ šptil Bill a několika pomalými kroky se přisunul ještě blíž k němu.

„Hm“ probral se Tom ze zamyšlení a kouknul na Billa. Zjištění, že je u něj ještě blíž než před minutou ho neuvěřitelně znervóznilo. Bill se jenom pousmál.

„No nic, já jen jestli jsi v pohodě. Vypadáš nějak mimo.“ Koukal tázavě na Toma, ale v jeho pohledu bylo ještě něco navíc. Něco, co ani on sám nedokázal identifikovat.

„Jo jsem v poho.“ Usmál se Tom a snažil se nahodit výraz jako by se vůbec nic nedělo.

„No máme ještě hodinu, než bude oběd, co jít trochu na vzduch?“ kouknul Bill na hodiny visící na zdi a následně svůj zrak stočil na Toma.

„Tady se dá jít někam ven?“ zeptal se Tom ale už následoval Billa ven z herny

„Na dvůr. Ale neboj, je dost velkej. Kolem celýho tohohle bloku.“ Vysvětlil Bill a rázným krokem pokračoval ven. Tom ho s úsměvem následoval. Došli až k zadní stěně jejich budovy a tam se posadili na zem. Bill vyndal z kapsy krabičku, jednu cigaretu si zapálil a hned ochotně nabídl Tomovi.

„Dík“ usmál se Tom a zády se opřel o stěnu budovy. Bill se usadil těsně vedle něj a na zlomek vteřiny nevěděl co říct.

„No, vlastně o tobě pořád nic moc nevim“ otočil hlavu na Toma „kde bydlíš, jestli někoho máš a tak.“ S lehkým úsměvem pozoroval Tomovu tvář. Tak moc se mu líbila. Tom jen ledabyle pokrčil rameny.

„Nic zajímavého u mě neobjevíš“ otočil na něj hlavu a setkal se tak s Billovým pohledem. Chvíli na něj koukal ale pak se raději zase zahleděl kamsi před sebe. „No teď zrovna bydlim tady, ale jinak s Andym.“

„No a máš někoho?“ nedal se odbýt Bill. Zrovna tohle ho totiž zajímalo nejvíc.

„Ne nemám“ pousmál se Tom a znovu na Billa koukl. „a ty?“ vrátil mu otázku a už pohledem neuhýbal. Bill jen zakroutil hlavou. Tomovi samovolně poskočilo srdce. Asi už začíná být naivní. Bill se najednou zády odlepil od zdi a vážně se na Toma zadíval.

„Asi bych ti měl poděkovat“ špitl a přisunul se k Tomovi ještě o kousek blíž.

„Za co prosím tě?“ kouknul na něj nechápavě Tom, ale usmál se. Bill se jen roztomile zaculil a pokrčil rameny.

„No za to, že se ke mně chováš jinak než ostatní a hlavně za to, že  si dodržel slovo“ vyslovil Bill všechno co měl na srdci a aniž by to Tom čekal, pevně ho objal. „vážně ti děkuju“ špitl mu do ucha a tisknul se k němu. Tom na chvíli zaraženě koukal, ale po chvíli si uvědomil co se děje a Billovi obětí vrátil.

„Nemáš zač“ zašeptal Billovi do ucha a zavřel oči. Zhluboka vdechoval vůni z Billových vlasů a snažil se nevnímat zvláštní chvění v jeho těle. Bill se od něj nepatrně odtáhl a zadíval se mu do tváře. Tom pomalu otevřel oči a zadíval se do těch Billových. I Billovým tělem probíhal nepatrný třas, ale bylo mu to příjemné. Znal Toma jeden den a už na něj pomýšlel jinak než bylo normální. Nesměle se nahnul k Tomovi a lehce se svými rty dotkl těch jeho. Jen na okamžik a hned se zase odtáhnul. Bál se Tomovi reakce. Tom se jen usmál a prsty vjel Billovi do vlasů. Chvíli si s nimi pohrával, aniž by z něj spustil oči a pak se pro změnu nahnul on k němu. Bill věděl co přijde. Lehce pootevřel rty a ještě než se ho Tom dotkl, chytil ho za týl hlavy. Teď už Tom nijak neváhal a políbil Billa. Pevně se přisál na jeho rty a prsty při tom stále lehce přejížděl v Billových vlasech. Ani Bill už nehodlal promarnit tuhle jedinečnou příležitost.  Přitáhl se k Tomovi ještě blíž a začal mu líbat spodní ret. Tom zavřel oči a také Billa líbal. Špičkou jazyka přejel po jeho rtech, aby si vydobyl vstup do jeho úst. Bill mu ochotně vyhověl. Pootevřel rty a nechal Tomův jazyk vklouznout dovnitř. Ihned mu vyšel vstříc tím svým. Pohrával si s ním a cítil se u toho jako snad ještě nikdy. Když Tom narazil na pearsing v Billově jazyku, jen se v duchu pousmál a začal si s ním hrát. Naléhavě při tom svíral Billovu hlavu ve svých dlaních.

„Tohle jsem asi neměl začínat“ šeptl Tom Billovi na rty, když se na okamžik odtáhl.

„To si asi neměl. Ale teď už nepřestávej“ vydechl Bill a znovu si Toma prudce přitáhl, aby pokračoval v započatém. Tom se nehodlal bránit. Ochotně se na Billa přitiskl a nechal se unášet jeho polibky. Nechápal sám sebe. Nikdy ho chlapci nepřitahovali. Až tenhle. Toužil po Billovi. Toužil po tom se ho dotýkat a aby se i on dotýkal jeho.

„Bille….Bille, kde jsi?“ začal se náhle ozývat Karlosův hlas po celém nádvoří. Bill se od Toma odtáhl a posadil se zase vedle něj. Tom si ještě naposled olízl rty, jak na nich cítil pořád ty Billovi a zády se opět opřel o zeď.

„Tady vzadu“ zavolal Bill na Karlose a vytáhl si cigaretu. Jen ještě na Toma mrknul a sladce se usmál, ale pak už věnoval pozornost přicházejícímu Karlosovi.

„Ty vole, já tě hledám všude jak kretén a ty si tu vykuřuješ. Máš návštěvu. Pozdrav od B.Bho. Tak dělej.“ Došel až ke klukům a hned rukou Billovi naznačoval aby se koukal zvednout a následovat ho.

„No super. Ty návštěvy si to teda uměj načasovat.“ Kouknul letmo po Tomovi, který se jen uculil, a pak se opět koukl na Karlose.

„Kdo to vůbec je?“ nehodlal se zvedat jen tak kvůli někomu.

„Říkám pozdrav od B.Bho. Klára na tebe čeká v návštěvní místnosti. Tak se hejbni. Povedlo se mi kluky od kamerového poslat pryč, že to ohlídám. Tak dělej.“ Bill se jen zasmál, zvedl se ze země a zamířil za Karlosem. Tom tam ještě chvíli seděl a pak zamířil do cely.

Žádné komentáře