Tokio Hotel

Vítejte na stránkách Tokio Hotel.

Kdy budeš konečně můj

Kdy budeš konečně můj 1

„Tak ukaž ten teploměr Tome.“ Natáhl Bill ruku směrem k posteli, kde ležel jeho bratr. Tom malátnými pohyby vyndal teploměr a podal mu ho.

„38,2“ zatvářil se Bill vážně teploměr položil na stolek vedle postele.

 „Tak dneska nevylezeš Tome. Já ti půjdu udělat čaj a najdu nějakej paralen.“ Povzbudivě sa na Toma usmál a odešel do kuchyně. Tom ležel v posteli a čekal, až se za ním Bill vrátí. Vážně se necítil moc dobře. No ono s takovou teplotou není divu. Tom zmapoval očima celý svůj pokoj a zastavil ho na několika papírech, které měl na stole. Ztěžka se zvedl, došel ke stolu a papíry zavřel do šuplíku. Tohle by vážně Bill vidět neměl. Toma už delší dobu něco trápí, ale protože není komu se svěřit, nikdo by ho nepochopil, vypisuje se z toho. Zapřel se rukama o svůj stůl a tupě zíral do země.

 „Proč zrovna já“ povzdychl si.

 „Říkal si něco?“ ozval se za ním Billův hlas. Tom leknutím nadskočil a prudce se otočil. „Co?“ vychrlil ze sebe. Bill se na něj trochu nechápavě koukl.

„Ale nic. Jak to, že neležíš?“ zamračil se a gestem Tomovi naznačil, že má okamžitě zalézt zpátky. Tom poslechl a ztěžka se svalil na postel.

 „Jen jsem si uklízel nějaký věci ze stolu“ objasnil Billovi situaci a vzal si od něj čaj a tabletku paralelu.

„Tak to je to s tebou asi hodně vážný, když už si i uklízíš“ zasmál se Bill. Tom zapil prášek a úsměv mu nepatrně opětoval. Bill mu lehce sáhl na čelo a následně ho pohladil po tváři. Tom přivřel oči. Bylo mu teď tak krásně.

 „Měl bys spát Tomi. Aby ti klesla teplota.“ Řekl polohlasně a zvedl se k odchodu. Tom ho ale chytil za ruku a stáhl zpátky na postel.

„Buď tu semnou“ zatvářil se prosebně.

 „Já musim jít zavolat do školy, že jsi nemocnej“ usmál se na něj Bill.

„To můžeš udělat později“ brouknul Tom a stisknul Billovu ruku pevněji.

 „Jsi jako malej Tomík, když jsi nemocnej“ usmál se sladce a pohodlně se vedle něj usadil. Tom se usmál a spokojeně zavřel oči. Pořád držel Billa za ruku a ten ho palcem jemně hladil po hřbeně jeho ruky. Tom se zavrtal víc do peřiny a následkem působení prášku usnul.

 

Žádné komentáře