Tokio Hotel

Vítejte na stránkách Tokio Hotel.

Kdy budeš konečně můj

Kdy budeš konečně můj 14

Ehm tak tenhle dílek je trochu delší. Nějak jsem se rozepsala, ale já když se do toho dostanu, tak jsem k nezastavení. Přiznám se, že jsem to původně měla ještě delší, ale rozhodla jsem se to trochu zkrátit no J Tak ale snad vám to nebude vadit, že si trochu počtete. Mimochodem je na něm asi dost poznat, kterým směrem se ubírali moje myšlenky. Mimochodem tímto směrem se ubírají v poslední době dost často J

„Asi bysme se měli vrátit“ špitl Tom pořád ještě objímaje Billovy boky. Ten jenom přikývl a naposledy Toma políbil.

„Mami, dneska přespim tady jo“ naklonil se Tom přes stůl a vyrušil Simone ze zapálené debaty s Andreasovými rodiči.

„Dobře, jak chceš“ usmála se na něj a dál se věnovala rozhovoru. Bill se na Toma jenom usmál a pod stolem ho pohladil po stehně. Ještě asi dvě hodinky tam tak všichni seděli a debatovali, ale poměrně pozdní čas už je začal postupně vyhánět. Naposledy si všichni zamávali a Bill s Tomem konečně osiřeli. Zatímco Bill zamykal vchodové dveře, Tom zatím sklízel věci ze zahradního stolu.

„Ukaž pomůžu ti“ doběhl Bill ke svému bratrovi a těsně se za něj přitiskl. Tom se jen pousmál a dál sbíral talířky jeden na druhý. Bill přivřel oči a jazykem přejel Tomovi po krku.
Tom se jen nepatrně zachvěl a všechny talířky raději položil, aby je neupustil.

„Myslel jsem že mi jdeš pomoct s úklidem“ vydechl Tom a jednou rukou si Billa přitáhl ještě těsněji ke svému krku.

„To počká“ zašeptal Bill a lehce Toma kousl do ucha, zatímco jeho štíhlé prsty se soukali pod bratrovo tričko a přejížděli mu po břiše. Tom se otočil k Billovi čelem a okamžitě se vpil do jeho rtů. Chtivě ho na sebe stahoval víc a víc, až už skoro ležel na stole. Bill mu jeho polibky opětoval a pevně ho přidržoval za boky.

„Co kdybychom to uklidili až zítra“ vydechl Bill mezi polibky a naléhavě k sobě Toma tisknul. Tom se na něj zadíval, skousnul si spodní ret a jen nepatrně přikývl. Bill s ním okamžitě propletl své prsty a vedl ho do domu. Tom se jen usmál a poslušně ho následoval až do Billovy ložnice. Tam se posadil na kraj postele a sledoval Billa zavírajícího dveře. Bill se na něj otočil, pomalým krokem došel až k němu a obkročmo si na něj sednul. Tom mu vjel automaticky rukama do vlasů a díval se mu do očí.

„Miluju tě Bille“ zašeptal naléhavě, jako by ještě jednou potřeboval ujistit, že Bill cítí to samé. Bill se jen usmál a objal ho kolem krku.

„Já tebe taky Tome“ zašeptal stejně naléhavě a opět přitiskl své rty na ty jeho. Lehce sál a okusoval Tomův spodní ret. Tom zavřel oči a slastně zavrněl. Stiskl Billovy vlasy u kořínků a začal ho líbat. Bill jen lehce zaklonil hlavu a ihned mu jeho polibky oplácel. Ten lehký tah v jeho vlasech mu byl neskutečně příjemný. Líbal Toma tak naléhavě a žádostivě. Prsty při tom mapoval každičký kousek jeho tváře a krku. Tom sjel rukama na Billova záda a začal ho líbat na krku. Jazykem lehce přejížděl po krční tepně a několikrát ho i lehce kousl aby místo ihned ošetřil lehkým dotykem rtů. Bill jen hlasitěji vydechl a naklonil hlavu na stranu. Tom poznal, že se tohle Billovi neskonale líbí a tak ještě trochu svými rty přitlačil. Blaženě se pousmál, když Bill zavzdychal jeho jméno. Pomalu začal Billovi sundávat tričko, při čemž se dotýkal jeho kůže. Bill se otřásl vzrušením a nechal bratra, aby mu mohl triko přetáhnout přes hlavu a odhodit kamsi do prostoru. Tom se na Billa zasněně díval a prsty mu přejížděl po klíčních kostech. Bill se jen pousmál a zbavoval Toma jeho horního dílu oblečení. Tom se nebránil. Celé jeho tělo prostupovalo příjemné napětí. Byl jeho triko odhodil kamsi za tím svým a lehkým tlakem ho položil na postel. Pořád na něm seděl a rukama ho hladil po břiše. Sklonil se k němu a začal ho líbat na rameni. Jeho havraní vlasy zatím Toma příjemně lechtali na krku a on vnímal jejich vůni. Bill se pomalu posouval rty na Tomův hrudník. Prsty ho hladil po bocích a jazykem zatím kroužil kolem jeho bradavky. Tom slastně zavzdychal a trochu se prohnul v zádech. Rukou vjel opět Billovi do vlasů a lehce zatahal. Bill se pousmál a přejel přímo po jeho, už tak dost tvrdé, bradavce. Tu druhou zatím dráždil palcem.

„Bille…“ zavzdychal vzrušeně Tom a opět se prohnul v zádech. Bill se začal pomalu posouvat na břicho a rukou při tom tvrdě přejížděl po Tomově mužství. Tom se nijak nesnažil tlumit steny. Tlak v jeho kalhotách se každou vteřinou stupňoval. S dalším hlasitým zavzdycháním se vyhoupl do sedu, vzal Billa za lem jeho kalhot a přetočil ho pod sebe. Bill se jenom sladce usmál a prsty mapoval kůži na Tomově bříšku. Tom se k němu sklonil, dlouze ho políbil na rty a pak se přesunul k jeho bradavce. Zatímco po ní dráždivě přejížděl jazykem, roztřesenýma prstama mu rozepínal kalhoty.  Třásl se vzrušením a tak mu to dalo trochu práci, ale přeci jen se mu to povedlo. S tím jak stahoval Billovi kalhoty, posouval své rty níž a níž přes bříško až k podbřišku. Na několika místech použil i jazyk. Byl slastně vzdychal a vnímal každý ten vlhký dotek. Pomalu se posadil a rozepínal Tomovi kalhoty. Tom mu zrychleně dýchal na krk a pomohl mu zbavit se svých kalhot. Bill prsty zajel i pod lem jeho trenek a tak se stáhnutím jeho kalhot, stáhl i poslední kus oblečení co měl Tom na sobě. Tom lehce zatlačil do Billových ramenou a znovu ho položil. Položil se na něj a zatímco ho líbal na krku stahoval mu pomalu jeho boxerky. Bill se opět prohnul v zádech, čímž se ještě víc přitiskl tělem na to Tomovo. Cítil jak je Tomova kůže horká. Stejně jako ta jeho.

„Bille chci tě“ zafuněl mu Tom do ucha vzrušeně. Billa tahle věta rozpálila ještě víc. Přetočil se a Toma stáhl pod sebe. Tom se na něj toužebně díval a rychle dýchal. Byl vzrušený jako snad ještě nikdy.

„Myslíš jako uplně?“ podíval se na něj Bill a rukou mu přejel po, už tak dost tvrdém, mužství. Tom jen křečovitě zavřel oči a přikývl. Otočil se na břicho a rozklepaný touhou se vzepřel na všechny čtyři. Zadečkem nedočkavě zatlačil na Billovo mužství. Ten jen slastně zavzdychal, vzal svůj penis do ruky a špičkou začal kroužit kolem vstupu do Tomova těla.

„Dělej Bille“ zasténal Tom. Bill si jen skousnul ret a pomalu do Toma vnikl. Tom se křečovitě prohnul v zádech a stiskl peřinu pod rukama.

„Bože Bille“ zakřičel vzrušeně. Prvotní bolest která projela jeho tělem vůbec nevnímal. Začal ho zaplavovat zcela opačný pocit. Jeho tělo se orosilo kapičkami potu a on vycházel vstříc každému dalšímu Billovu přírazu. Bill se k němu sklonil a aniž by změnil tempo přírazů začal Toma líbat na krku. Vzrušeně mu při tom hekal do ucha. Jednou rukou ho držel za bok a druhou uchopil Tomovu chloubu. Ve stejném tempu v jakém do něj pronikal, ho začal zpracovávat rukou. Tomovi se z úst vydral další hlasitý sten. Lehce zaklonil hlavu, jedou rukou se odlepil od peřin a vjel jí Billovi do vlasů. Bill svojí hrudí klouzal po Tomových zádech a vnímal každou novou kapku potu na jejich tělech. Tom se naposledy křečovitě prohnul a Billovu ruku zaplnila teplá tekutina. Naposledy zasténal jeho jméno a pustil jeho vlasy. Bill ještě párkrát přirazil a s hlasitým zasténáním se udělal. Bill z Toma pomalu vyklouzl a znaveně mu položil hlavu na rameno. Hlasitě oddechoval. Tom si pomalu lehl do postele a Billa si položil na hrudník. Prsty lehce odstranil jeho zplihlé vlasy z Billova oroseného čela.

„Děkuju“ zašeptal mu do ucha ještě zrychleným dechem. Bill se pousmál a snažil se uklidnit svůj třas a dech

„Miluju tě“ vydechl na kůži Tomova hrudníku a vyčerpaně zavřel oči. Tom je lehce přiryl peřinou a s blaženým pocitem, že u sebe má svojí lásku společně s Billem usnul.

Žádné komentáře