Tokio Hotel

Vítejte na stránkách Tokio Hotel.

Kdy budeš konečně můj

Kdy budeš konečně můj 17

Bill pomalu otevřel dveře od Tomova pokoje a přešel k němu. Tom se na něj otočil. Nevěděl jestli se má tvářit smutně nebo se usmát. Nakonec jen smutně sklopil hlavu.

„Omlouvám se Bille. Moc mě to mrzí“ špitl a nejistě k němu zase zvedl oči. Bill jenom přikývl a podal Tomovi jeho věci, aby se mohl převléct. Tom si je rozechvělou rukou převzal a položil je na postel. Pomalu došel až k Billovi a objal ho. Po tváři mu začalo neslyšně stékat několik slziček.

„Miluju tě Bille“ špitl a trochu se od Billa odtáhl. Bill ho ale pevně chytil za lopatky a znovu ho na sebe těsně přitiskl.

„Já tebe taky Tome. Moc tě miluju, tak už mi prosím důvěřuj“ zašeptal mu do ucha a bolestně se mu podíval do očí. Tom vzal jeho hlavu do dlaní a opatrně ho políbil.

„moc se omlouvám“ vydechl mu na rty na začal ho líbat. Bill mu to oplácel a naléhavě k sobě Toma tisknul.

„zapomeneme na to. Teď se převleč a půjdeme domů“ Naposledy Toma líbnul na čelo a počkal až se Tom převlékne. Vzal ho za ruku, propletl s ním své prsty a vedl si ho domů. Tom jeho ruku majetnicky stisknul a posadil se do auta. Bill se posadil za volant a ještě než se rozjel, naklonil se k Tomovi aby ho mohl vášnivě políbit.

„nemysli už na to“ pohladil ho po tváři a začal se věnovat  řízení. Tom se sice snažil, ale cítil se jako největší hlupák. Zachoval se vážně hloupě a co bylo pro něj nejhorší, že svojí blbostí ublížil nejvíc Billovi. Bill zaparkoval u domu, vystoupil a obešel auto k Tomovi, který zrovna vystupoval. Počkal až Tom zavře dveře a pak přešel až k němu. Chytil ho za boky a opřel o auto.

„Bille“ vydechl Tom a díval se na něj. Bill se na něj přitiskl ještě víc a pomalu ho začal líbat. Tom mu vjel rukama do vlasů a polibky mu oplácej. Líbali se snad deset minut během kterých stihl Bill zmapovat snad celé Tomovo tělo.

„Patřím jen tobě Tome. To ti přísahám“ přejel Tomovi po rtech palcem a díval se mu do očí. Věděl, že nad tím vším Tom pořád ještě přemýšlí.

„Já vím. Teď už to vím“ špitl Tom a znovu si Billa přitáhl k vášnivému polibku. Bill se pousmál a nechal se. Jednou rukou držel Toma za tvář a druhou si ho majetnicky tiskl na své tělo. Už pro něj neexistovalo nic. Jen Tom. Nevnímal pohledy kolemjdoucích a nechtěl se ani vracet k myšlence, že o Toma málem přišel. Teď ho má a už nikdo mu ho nevezme. Nikdo a nic.

„Tak pojď. Je na čase ti prozradit jednu část toho tajemství“ usmál se Bill, vzal Toma za ruku a vedl ho do domu. Tom ho poslušně následoval.

„posaď se do obýváku a já za chvíli přijdu jo“ letmo políbil Toma na tvář a odběhl. Tom se poslušně posadil a čekal. Bill se vrátil za pár okamžiků a nesl nějaký papír. Podal ho Tomovi a posadil se vedle něj.Tom si ho od něj vzal a začal si ho prohlížet.

„Kupní smlouva?“ nechápavě se podíval na Billa. Bill jenom přikývl.

„Jo to kvůli tomu jsem šel za Eliz. Tenhle dům mi pronajala její mamka a já si řekl, už tenkrát v obchodě, že tu nechci žít sám. A když už tu někoho mám mít, tak ne v podnájmu. Koupil jsem ho od ní, ale protože ona se v těhle věcech nevyzná, tak sem to celý vyřizoval s Eliz která má ekonomku.“ Vysvětlil Bill.

„Takže tenhle dům je teď tvůj?“ usmál se Tom a koukl na Billa.

„Náš. Včera jsem tam šel naposled a dostal smlouvu. Původně jsem měl jít až v sedm, ale musel jsem na šestou protože pak paní majitelka odjížděla. Ten nákup byl pro ní, jako poděkování. Takže to je jedna část toho tajemství. Původně jsem ti to chtěl říct úplně jindy a úplně jinak, ale tak teď to víš no.“ Usmál se na Toma. Tom si připadal ještě víc jako naprostý pitomec.

„A tak druhá část?“ zadíval se tázavě na Billa.

„To je překvapení“ usmál se Bill a věnoval Tomovi jeden ze svých polibků.

„Zítra přijde Eliz a dozvíš se to“ usmál se na něj. Tom odložil smlouvu na stůl, lehnul si na sedačku a Billa na sebe stáhnul.

„Vážně se omlouvám. Tohle by mě vážně nenapadlo“ ještě jednou se Billovi omluvil a nechal se od něj hladit po tváři. „A vůbec, když tu nechceš žít sám, s kým tu budeš?“ potutelně se na Billa usmál a rukama mu zajel pod tričko a hladil ho po břiše.

„No s Eliz“ rýpnul si Bill, ale ihned Toma políbil. „Mamka stejně nemá čas se o tebe starat a já to budu dělat rád. Nejlépe celej život“ zašeptal Bill a vpil se do Tomvých rtů. Ten jen zavřel oči a se stejnou náruživostí mu to oplácel. Rukama vjel Billovi na záda a snažil se ho na sebe natěsnat co možná nejvíc. Bill se ale ještě chvíli vzpíral a jeho vůli se podvolil, až když Tomovi přetáhl tričko přes hlavu. Své rty přesunul na Tomův krk a lehce sál jeho kůži. Svou pánví při tom tvrdě přejel Tomovi po rozkroku a spokojeně se usmál, když Tom vzrušeně zavrněl.

„Tome, dneska ty ano“ podíval se mu do očí a zrychleně na něj dýchal. Tom na okamžik zaváhal ale Bill jen kýval hlavou na souhlas.

„Chci tě v sobě Tome.“ Zašeptal a ihned své rty posunul na Tomovo holé rameno. Toma už jen tahle prosba neskutečně rozpálila. Lehce se prohnul a nechal se od Billa ještě chvíli laskat.

„Dobře Bille“ vydechl po chvíli vzrušeně a jedním prudkým pohybem se přetočil a usadil se Billovi v klíně.

Žádné komentáře