Tokio Hotel

Vítejte na stránkách Tokio Hotel.

Kdy budeš konečně můj

Kdy budeš konečně můj 18

Tom z Billa stáhnul úzké černé triko a přisál se mu na krk. Jazykem dráždil citlivou kůži. Věděl, že to Bill miluje a tak si dával maximálně záležet. V jeho snažení ho maximálně podporovaly Billovy tlumené vzdechy.Tom naposledy zakroužil po Billově krční tepně a posunul své rty níž na klíční kosti. Bill zatínal nehty do Tomových zad. Tom rukama mapoval každý milimetr Billova těla. Přejížděl mu prsty po bocích, bříšku a hrudi a mezitím mu líbal klíční kosti. Posunul své rty ještě níž až na Billovu bradavku. Lehce ji skousl mezi zuby a jazykem jí dráždil. Bill se prohnul v zádech a hlasitě vydechl. Tom se pousmál, povolil stisk zubů a začal ji lehce sát. Bill znovu hlasitě zasténal. Snažil se nevnímat stále se zvětšující tlak v jeho kalhotách, ovšem šlo velice těžko. Rukama sjel Tomovi po břiše až k jeho kalhotám a roztřesenými prsty mu rozepínal knoflík. Tom se nijak nenechal rušit a rty se posunul k druhé bradavce. Kroužil kolem ní jazykem a pak po ní přejel palcem. Ihned jí zase začal dráždit jazykem a ruce posunul k Billovým džínům. Billovo sténání a prohýbání se ho neskutečně vzrušovalo. On sám už dávno nebyl klidný. Hrozně po Billovi toužil. Rty přejížděl po jeho bříšku a mezitím mu stáhl kalhoty i s boxerkama. Pomalu strčil Billovi jazyk do pupíku a bříšky prstů ho pohladil po podbřišku. Bill znovu slastně zavzdychal a konečně se i jemu podařilo Tomovi rozepnout kalhoty. Nechal je spadnout k Tomovým kotníkům a pevně ho chytil za boky. Tom se na Billa usmál, svoje kalhoty odhodil stranou a sklonil se k Billovu penisu. Jazykem začal pomalu kroužit po špičce. Bill se jen křečovitě prohnul a hlasitě zasténal.

„Dělej Tome“ zavzdychal a rukou ho držel za hlavu. Tom se pousmál a rozhodl se to nijak neprotahovat. Vzal si ho do pusy a začal ho v pravidelném rytmu zpracovávat.

„jo Tome, to je ono“ sténal Bill a pevně si přitahoval Tomovu hlavu. Chtivě nadzvedával pánev a vycházel tak vstříc Tomovým ústům. Tom si ho dravě vychutnával. Lačně ho polykal co nejhlouběji a užíval si to.

„aach“ zakřičel na posledy Bill a udělal se Tomovi do pusy. Ten všechno poslušně spolykal a vytáhl se k Billovi. Ten jen zrychleně dýchal, ale ještě pořád v něm zůstávalo obrovské množství chtíče. Vyhoupl se do sedu, začal Toma dráždivě líbat a při tom ho oběma rukama zbavoval trenclí. Tom jenom vzrušeně zafuňel, když se Bill rukou dotkl jeho vzrušení ale polibku mu dravě oplácel. Bill se na Toma natiskl jak nejvíc to šlo a aniž by ho přestal líbat stoupl si, pevně objal Tomovy boky a pomalu couval, dokud ho nezastavila zeď. Přestal ho líbat, vzrušeně ho kousl do krku a rukou mu ještě jednou přejel po mužství. Tom jen zaklonil hlavu a hlasitě zasténal. Horko v jeho těle se každou vteřinou stupňovalo a, kor když se třel o Billovu rozpálenou kůži. Bill se otočil čelem ke zdi, zapřel se rukama, trochu roztáhl nohy a zadečkem se natlačil na Tomův rozkrok. Tom se na něj těsně přitiskl jednou rukou ho chytil za pánev a přisál se mu na krk. Jedním prstem pomalu vnikl do Billova těla. Bill jen zaklonil hlavu a zasténal. Tom prstem opatrně zakroužil a pomalu přidal i druhý.

„Bože Tome“ vzdychl Bill a nehty zatnul do zdi. Tom chytil Billa pevněji a pronikl ještě hlouběji. Bill už pomalu křičel vzrušením. Jeho tělo se rosilo novým a novým potem.

„Tome dělej, pojď do mě“ vykřikl chtivě, jednou rukou se odlepil od zdi a položil ji na Tomův bok. Tom z něj pomalu vyndal své prsty, odhodil mu vlasy z krku přes jedno rameno a svým penisem mu přejel po zadečku. Bill se trochu prohnul v zádech a čekal. Tom ho začal dráždivě líbat na tetování co měl Bill za krkem a pomalu do něj vnikl. Bill jenom zavzdychal a Tomův bok stiskl trochu pevněji. Tom pronikla co nejhlouběji do Billova těla a ten ochotně vycházel vstříc každému novému přírazu. Tom zrychlil a dál slíbával slaný pot z Billova krku a lopatek. Sám cítil jak mu po zádech stékají jednotlivé kapičky. Každý další Tomův příraz donutil Billa zasténat a ani Tom netlumil svoje vzdechy. Ještě párkrát přirazil a jeho tělem projela vlna dokonalého orgasmu. Pomalu z Billa vyklouzl a znaveně se zapřel o stěnu. Bill se vyčerpaně sesunul podél zdi na zem a hlasitě oddechoval. Tom se k němu sehnul vzal ho do rukou a odnesl ho zase na gauč.

„Jsi v pořádku?“ zeptal se starostlivě a pořád ještě popadal dech. Bill se položil Tomovi na hrudník a zavřel oči.

„Naprosto. Bylo to dokonalý“ vydechl a jemně políbil spocenou kůži Tomova hrudníku. Oba byli maximálně vyčerpaní a zmocňovala se jich únava. Tom se jen natáhl pro deku a oba je do pasu přikryl. Držel Billa za záda a dýchal mu do vlasů, které druhou rukou lehce hladil. Bill klouzal prsty po Tomově boku a užíval si tu dokonalou chvilku. Bylo už dost pozdě a oba začínali být ospalý. Navíc po tak náruživém sexu.

„Zítra přijde návštěva“ špitl Bill ale oči neotvíral.

„A kdo?“ usmál se Tom a líbnul Billa do vlasů.

„Eliz“ odpověděl Bill a zvedl k Tomovi hlavu. Tom se jen usmál lehce ho políbil na rty.

„Takže zítra už budu vědět všechno?“ zadíval se mu do očí a palcem ho pohladil po lícní kosti.

„Jo“ vydechl Bill a začal Toma pomalu líbat. Tom si ho přitáhl ještě těsněji a oplácel mu to.

„Měli bysme spát. Bylo to náročný“ zašeptal Billovi do ucha. Bill jenom přikývl a znovu se položil na Tomův hrudník.

„Miluju tě“ zašeptal a pohladil ho po boku.

„Já tebe taky“ vydechl mu Tom do vlasů, jednou rukou ho objal a propletl s ním své prsty. Bill je nepatrně stiskl a spokojeně usnul. 

Žádné komentáře