Tokio Hotel

Vítejte na stránkách Tokio Hotel.

Kdy budeš konečně můj

Kdy budeš konečně můj 19

Tom se probudil poměrně pozdě. Ležel na gauči přikrytý dekou a rozespale se koukal kolem sebe. Bill u něj neležel. Tom se ještě jedno protáhl a zvedl se. Když procházel kolem koupelny do kuchyně, uslyšel proud tekoucí vody. Jen se pousmál a na okamžik si představil nahého Billa stojícího pod proudem horké vody. Raději ale rychle tuhle představu zaplašil a šel si do kuchyně pro něco k snídani. Takovéhle představy ho totiž vůbec nenechávaly chladným. Zrovna se zakusoval do toastu, když do kuchyně vešel Bill s ručníkem omotaným kolem beder.

„Dobré ráno“ uculil se na Toma a několika pomalými kroky k němu popošel blíž. Tom odložil toast na linku, chytil Billa za ruku přitáhl ho k sobě.

„Dobré“ šeptnul a dlouze ho políbil. Bill jenom zavrněl a polibek mu oplatil.

„Tome měl by ses jít oblíknout. Ha hodinu přijde Eliz. Ne že mě by vadilo, že jsi nahej, ale vykoukat mi tě nemusí“ usmál se Bill a zase od Toma odtáhl. Tom se zasmál a líbnul ho na čelo.

„Už jdu“ usmál se a zamířil taky napřed do koupelny. Když se po půl hodině vyhrabal ze sprchy, hodil na sebe oblečení a ještě na sebe kouknul do zrcadla. Dredy nechal rozpuštěný. Bill to tak měl nejraději a jen jemu se chtěl líbit. Sešel do kuchyně a objal Billa stojícího u sporáku. Přes jeho rameno nasál vůni vycházející z hrnce.

„Hmm špageti od tebe jsou nejlepší“ pochválil Billův kulinářský talent a políbil ho na ouško. Bill se jenom uculil. Zrovna se chystal na Toma otočit, když zazvonil zvonek na domovních dveřích.

„Já tam jdu“ otočil se Tom a vyšel z kuchyně. Bill zatím na stůl nachystal tři talíře a vyšel za Tomem. Tom otevřel dveře a hned se střetl se zářivým úsměvem mladé dívky.

„ahoj, ty budeš určitě Tom“ usmála se ještě víc a podala mu ruku „já jsem Eliz“ Tom ruku stiskl a ustoupil kousek od dveří aby mohla vejít dovnitř.

„Jo já jsem Tom“ oplatil jí úsměv a zavřel za ní dveře.

„Moc jsem se těšila až tě poznám. Bill o tobě často mluvil“ podívala se na něj jiskrnýma očima.

„No tak to nevim jestli mám bejt rád a nebo se bát“ zasmál se Tom a i s ní zamířil do obýváku, kde už čekal Bill. Eliz se jen upřímně zasmála.

„Mluvil jen v tom nejlepším. Mimochodem gratuluju vám“ usmála se a jen na okamžik Toma objala. Toma to trochu zaskočilo, ale ta holka byla vážně milá.

„Ahoj Eliz“ usmál se zářivě Bill když došli do obýváku a objal ji.

„Ahoj Bille“ objala ho a pak se posadila na gauč. Kluci se posadili vedle ní a pustili se do debaty. Prodiskutovali snad úplně všechno. A několikrát se svíjeli v křečích smíchu. Tomovi už teď vůbec nepřišlo divné brouku, zlato nebo kočko. Dokonce to sám několikrát samovolně použil aniž by si to uvědomil. Ta holka byla vážně třída.

„Hej lidi já už mám ale vážně hlad“ povzdychl si Tom. Ten toast co si udělal samozřejmě nesnědl.

„No tak se pojďte najíst“ zavelel Bill a zamířil do kuchyně. Eliz a Tom ho ochotně následovali. Bill na nandal každému pořádnou porci a usadil se ke stolu. Eliz ještě než začala jíst, zalovila v kabelce a vyndala dva klíče. Vtiskla je Tomovi do ruky.

„Tak teď už je to celý oficielně pouze vaše. Nezbyl mi ani jeden klíč“ usmála se na oba chlapce.

„Díky“ usmál se na ni Tom a pak se podíval na Billa. „a neslíbil si mi náhodou, že se už konečně dozvim všechny ty překvapení?“ mrknul na něj a sousto namotaných špaget si vložil do pusy. Bože proč se špageti nedaji jíst nějak kultivovaně.

„Ty si mu to ještě neřekl?“ koukla na Billa i Eliz. Bill jen zavrtěl hlavou.

„Ty jsi teda. Tak já ti to už všechno vezu. Všechno už je vybavený a tu mu to ani neřekneš“ zasmála se a začala znovu lovit v kabelce. Tom se jenom zakřenil. Eliz vyndala z kabelky poměrně silné papírové desky a šoupla je před Toma. Ten odložil vidličku a desky otevřel.

„Co to je?“ kouknul z jednoho na druhého když se prohraboval několika nic neříkajícími papíry a pak se pohledem zastavil na několika obrázkách azurově modrého moře, palem a podobné exotiky.

„No Bill se dozvěděl, že pracuju jako delegátka v jedný cestovce a vyslovil přání s tebou prožít dovolenou snů.“ Usmála se a čekala na Tomovu reakce. Bill se taky usmál a koukal na Toma jak šokovaně prohlíží veškerý obsah desek. Bylo tam už opravdu všechno. Od základních informací, přes pobytový plán až po letenky.

„Bille“ vydechl šokovaně a zvedl k němu hlavu. Bill mu jen poslal vzduchem pusinku a dál na něj koukal. Eliz se jen pousmála.

„Jo Maledivi. To je romantika.“ Pronesla do ticha jakoby nic a zase se sklonila ke svému talíři. Tom ještě jednou koukl do desek, jako střela se zvedl od stolu a skončil v Billově klíně. Pusinkoval každičký kousek jeho tváře.

„Děkuju, děkuju, děkuju“ špital pořád do kola. Bill se usmál, chytil ho za hlavu a podíval se mu do očí.

„Miluju tě Tome, už na vždycky“ vydechl mu na rty a vášnivě ho začal líbat.

„Já tebe taky“ špitl Tom a nechal se unášet tím úžasným pocitem z Billových polibků. Eliz na ně jen se zasněným úsměvem koukala. Těmhle klukům to zaručeně vyjde. Cítila to. Pomalu a opatrně se zvedla a vyplula z místnosti. Nechtěla narušovat romantickou chvilku, konec konců se s nimi potká na jejich dovolené. Jako jejich delegátka.

KONEC

Poslední komentáře
13.06.2010 15:55:38: Tak tenhle díl ja fakt krásnëj... Uplně úžasnej Ze začátku takový smutný a teď u konce prostě krásn...